НИГЕРИЈАЦ ЗАПАЛИО ИНТЕРНЕТ: Фудбалер Лација пева српске народњаке
|Италиа: Српски репрезентативац и играч Лација Сергеј Милинковић-Савић објавио је на друштвеним мрежама видео снимак на коме се види да његов клупски саиграч Нигеријац Огени Онази пева народњаке.
Лацио је у суботу на свом терену победио Емполи 2:0 у 33. колу Серије А. Милинковић-Савић није играо на овој утакмици, а Онази је постигао други гол за римски клуб.
Милинковић-Савић је после меча на друпштвеним мрежама објавио снимак на коме се види да Србин и Нигеријац заједничку певају песму звезде Гранда „Она, она ми је срце сломила“.
Србин је на овај начин честитао Оназију на голу на мечу против Емполија.
Дарко Филиповић у шали констатује да би Оназијев наступ могао да му прокрчи пут на тржиште Нигерије.
– Ко зна, можда сад добијем пролаз у Нигерији. Драго ми је што људи слушају и певају моје песме, вероватно се и Нигеријац пронашао у неком стиху ако су му преводили песму. Нисам још имао прилику да се упознам са Сергејом, а од фудбалера најбоље се разумем са Стојкетом – каже Филиповић.
Извор: Курир спорт